Szkolny konkurs fotograficzny
„Wiosna w obiektywie” w ZSZ nr 2

Pomimo panującej pandemii koronawirusa, uczniowie naszej szkoły zdołali uchwycić piękno tegorocznej wiosny i podzielić się swoimi zdjęciami w ramach trzeciego z kolei konkursu fotograficznego z cyklu „Cztery pory roku w obiektywie”. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni uczniów, rozpowszechnianie idei fotografowania jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie zainteresowań naturą.

Do konkursu, zorganizowanego z inicjatywy samorządu uczniowskiego, zgłoszono kilkadziesiąt prac, a w drodze głosowania online wytypowano zwycięskie prace.

Według ankietowanych, najlepsze prace wykonali Emilia Lipiec z kl. ITG5, Natalia Gębal z kl. 2THG oraz Gabriela Błachnio z kl. ITRR5.

Na laureatów konkursu, oprócz pamiątkowych dyplomów, czekają także nagrody, a prace konkursowe wszystkich uczestników można podziwiać na szkolnym fb.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, już niebawem w kolejnym konkursie „Lato w obiektywie”.

Daria Madejska