Szkolny konkurs fotograficzny „Lato w obiektywie”
w ZSZ nr 2

Uroki tegorocznego lata zostały uwiecznione na fotografiach wykonanych przez uczniów naszej szkoły w ramach konkursu fotograficznego „Lato w obiektywie”. Do konkursu, zorganizowanego z inicjatywy samorządu uczniowskiego, przystąpiło kilkunastu uczniów, a jury miało nie lada wyzwanie by wytypować zwycięzcę konkursu.

I tak, po obradach komisji, zdecydowano przyznać I miejsce uczennicy klasy 3TEO Wiktorii Andrzejewskiej. Drugie miejsce zajęła uczennica klasy 2TRR5 Martyna Guźmięga, a trzecie miejsce zajęła uczennica klasy 2TRR5 Gabriela Błachnio.

Laureaci konkursu, oprócz pamiątkowych dyplomów, otrzymali także nagrody. Prace konkursowe uczniów można podziwiać na wystawie przez cały tydzień na szkolnym korytarzu.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni uczniów, rozpowszechnianie idei fotografowania jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie zainteresowań przyrodą regionu.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Daria Madejska