logo 1234

Realizowany projekt otrzymał dofinansowanie z funduszy UE.


OGŁOSZENIE

dot. wypełniania i składania dokumentów rekrutacyjnych w ramach projektu „Europejskie standardy kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Dęblinie” w ramach programu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Komplet dokumentów należy złożyć do 19.02.2021 roku (piątek) w pokoju nr 2 (obok sekretariatu).

List motywacyjny adresujecie do dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie.

W formularzu zgłoszeniowym:

1. w punkcie „Dziedzina kształcenia wg klasyfikacji zawodów” wpisujecie odpowiednio:

administracyjno – usługowa, technik ekonomista,

administracyjno – usługowa, technik rachunkowości,

administracyjno – usługowa, technik reklamy,

administracyjno – usługowa, technik organizacji reklamy,

turystyczno – gastronomiczna, technik hotelarstwa,

turystyczno – gastronomiczna, technik żywienia i usług gastronomicznyc

2. w punkcie „Tryb kształcenia zawodowego” – wpisujecie szkoła ponadgimnazjalna, lub szkoła ponadpodstawowa,

 3. w części B – oceny: wpisujecie oceny, jeśli nie macie możliwości spotkać się z wychowawcą możecie złożyć formularz bez podpisu wychowawcy.

 Formularz zgłoszeniowy wypełniacie pismem drukowanym lub komputerowo.

 Jeżeli nie będziecie mieli możliwości wydrukować dokumentów możecie przesłać je (w załączniku) na adres e-mail szkoły (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wpisują w tytule dokumenty do wydrukowania. Następnie musicie odebrać je w pokoju nr 2 (obok sekretariatu), podpisać i złożyć.

  Anna Wąsik


Projekt „Europejskie standardy kształcenia  zawodowego w ZSZ nr 2 w Dęblinie” realizowany w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, numer umowy 2020-1-PL01-KA102-080090 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie, tel. 81 88 30 289