logo 1234

Realizowany projekt otrzymał dofinansowanie z funduszy UE.


OGŁOSZENIE (rekrutacja – nowy projekt)

dot. składania dokumentów rekrutacyjnych w ramach projektu „Europejskie standardy kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Dęblinie” w ramach programu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Przedłuża się termin rekrutacji do projektu. Dokumenty można składać do 26.02.2021 roku (piątek) w pokoju nr 2 (obok sekretariatu).

Tym samym zmianie ulegnie termin przeprowadzenia egzaminów z języka angielskiego i hiszpańskiego.

Poniżej kilka wskazówek dot. przygotowania dokumentów rekrutacyjnych.

List motywacyjny adresujecie do dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie.

W formularzu zgłoszeniowym:

 1. w punkcie „Dziedzina kształcenia wg klasyfikacji zawodów” wpisujecie odpowiednio:

-        administracyjno – usługowa, technik ekonomista,

-        administracyjno – usługowa, technik rachunkowości,

-        administracyjno – usługowa, technik reklamy,

-        administracyjno – usługowa, technik organizacji reklamy,

-        turystyczno – gastronomiczna, technik hotelarstwa,

-        turystyczno – gastronomiczna, technik żywienia i usług gastronomicznych

2. w punkcie „Tryb kształcenia zawodowego” – wpisujecie szkoła ponadgimnazjalna, lub szkoła ponadpodstawowa,

 3. w części B – oceny: wpisujecie oceny, jeśli nie macie możliwości spotkać się z wychowawcą możecie złożyć formularz bez podpisu wychowawcy.

Formularz zgłoszeniowy wypełniacie pismem drukowanym lub komputerowo.

Jeżeli nie będziecie mieli możliwości wydrukować dokumentów możecie przesłać je (w załączniku) na adres e-mail szkoły (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wpisują w tytule dokumenty do wydrukowania. Następnie musicie odebrać je w pokoju nr 2 (obok sekretariatu), podpisać i złożyć.

Anna Wąsik


Projekt „Europejskie standardy kształcenia  zawodowego w ZSZ nr 2 w Dęblinie” realizowany w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, numer umowy 2020-1-PL01-KA102-080090 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie, tel. 81 88 30 289