Dzień Kobiet

W dobie pandemii tegoroczny Dzień Kobiet świętowaliśmy zdalnie. Nie zabrakło jednak pięknych życzeń i atrakcji.

Z tej wyjątkowej okazji uczennice klasy III TEO przygotowały prezentację, w której umieściły informacje dotyczące m.in. historii Dnia Kobiet, uzyskania przez kobiety praw czy biografii wielu kobiet sukcesu, które zapisały się na kartach historii. Został także utworzony quiz, w którym uczniowie mogli sprawdzić, czy zapamiętali ważne fakty umieszczone w prezentacji. Quiz najlepiej rozwiązała Kinga Nowakowska z klasy III TEO.

Oprócz tego, w każdej klasie została wybrana jedna uczennica w ramach Plebiscytu na Najsympatyczniejszą Uczennicę. Na kandydatki ze wszystkich klas można było głosować poprzez formularz online. Najsympatyczniejszą uczennicą naszej szkoły została Olga Niedzielska z klasy 2RR5. Drugie miejsce zajęła Marta Pawelec z klasy 2H4, natomiast trzecie miejsce zdobyła Patrycja Czerska z klasy 4HE.

tuli.jpg