logo 1234


Realizowany projekt otrzymał dofinansowanie z funduszy UE.

OGŁOSZENIE (rekrutacja – projekt PO WER)

dot. składania dokumentów rekrutacyjnych w ramach projektu „Europejskie standardy kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Dęblinie” w ramach programu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Dodatkowa rekrutacja do projektu (2 wolne miejsca). Dokumenty należy złożyć do 16.06.2021 roku (środa) w pokoju nr 2 (obok sekretariatu). Dokumenty mogą składać uczniowie klas drugich Technikum Nr 2 w Dęblinie o czteroletnim cyklu kształcenia.

Dokumenty aplikacyjne:

Uczeń złoży dokumenty aplikacyjne (deklarację uczestnictwa w projekcie, Europass CV i list motywacyjny (link do strony europass CV: https://europass.org.pl/dokumenty/kreator-cv/) w języku polski i angielskimi.

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić pismem drukowanym lub komputerowo.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej szkoły www.zsz2deblin.pl w zakładce PO WER (po lewej stronie) „dokumenty projektowe”.

Egzamin z języka angielskiego odbędzie się 17.06.2021 roku o godz. 12:00.

Poniżej kilka wskazówek dot. przygotowania dokumentów rekrutacyjnych.

List motywacyjny adresujecie do dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie.

W formularzu zgłoszeniowym:

  1. w punkcie „Dziedzina kształcenia wg klasyfikacji zawodów” wpisujecie odpowiednio:

-        administracyjno – usługowa, technik ekonomista,

-        administracyjno – usługowa, technik rachunkowości,

-        administracyjno – usługowa, technik reklamy,

-        administracyjno – usługowa, technik organizacji reklamy,

-        turystyczno – gastronomiczna, technik hotelarstwa,

-        turystyczno – gastronomiczna, technik żywienia i usług gastronomicznych,

  1. w punkcie „Tryb kształcenia zawodowego” – wpisujecie szkoła ponadgimnazjalna, lub szkoła ponadpodstawowa.

Jeżeli nie będziecie mieli możliwości wydrukować dokumentów możecie przesłać je (w załączniku) na adres e-mail szkoły (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wpisując w tytule dokumenty do wydrukowania. Następnie musicie odebrać je w pokoju nr 2 (obok sekretariatu), podpisać i złożyć.

Anna Wąsik


 Projekt „Europejskie standardy kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Dęblinie” realizowany w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, numer umowy 2020-1-PL01-KA102-080090 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie, tel. 81 88 30 289