Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września 2023 r. uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny. W dzisiejszej uroczystości uczestniczyli: Pan Dariusz Szczygielski – Starosta Powiatu Ryckiego, Panie dyrektor, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz rodzice i uczniowie.
Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego” i wysłuchaniu hymnu Ukrainy głos zabrała Pani dyrektor Mariola Sulima, która przywitała wszystkich zebranych na uroczystości, a także przedstawiła nowego nauczyciela historii – Pana Konrada Brzezińskiego.
Szczególnie ciepło Pani dyrektor powitała uczniów klas pierwszych i ich wychowawców: Panią Agatę Lemańska (klasa I TG/TRa), Pana Bartłomieja Barańskiego (kl. I TH/TR), Pana Wojciecha Jarząbka (kl. I a).
W swoim przemówieniu Pani dyrektor życzyła całej społeczności szkolnej wielu osiągnięć, sukcesów i owocnej pracy. Po przemówieniu kilkunastu uczniom naszej szkoły zostały wręczone stypendia Starosty Ryckiego.
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego była upamiętnieniem 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Program artystyczny przygotowany przez klasę II TR (pod opieką Pana Maciej Kwiatka) był upamiętnieniem tego wydarzenia.
 
{gallery}rozp23_24{/gallery}