Siatkarki ZSZ nr 2 w Dęblinie mistrzyniami powiatu!

25 stycznia 2024 roku w LO w Rykach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ryki w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Świetnie zagrały w nich dziewczęta z ZSZ nr 2 w Dęblinie, które zajęły w nich 1 miejsce. W pierwszym meczu wygrały z ZSZ nr 2 w Rykach 2:1 w setach, a w meczu o 1 miejsce również stosunkiem setów 2:1 wygrały z ZS im. K. hr. Kickiego w Sobieszynie. Dziewczęta pod opieką p. Dariusza Piwońskiego wystąpiły w składzie: Anastazja Mazurkiewicz, Katarzyna Sobieszek, Aleksandra Cienkowska, Julia Trajer, Wiktoria Sadura, Julia Micek, Julia Skorża, Patrycja Zlot, Grażyna Wojdat, Laura Sykała,, Agata Bryzek.

2 miejsce w zawodach zajęły dziewczęta z Sobieszyna, 3 z ILO w Rykach a 4 x ZSZ nr 2 w Rykach.

W lutym dziewczęta z ZSZ nr 2 w Dęblinie będą reprezentowały powiat rycki na zawodach rejonowych w Puławach.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!