Gala Powiatowego Konkursu Plastycznego „Mój sposób na zdrowie”

3 kwietnia 2024 r. w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rykach odbyła się Gala Powiatowego Konkursu Plastycznego „Mój sposób na zdrowie”, który był skierowany do dzieci i młodzieży szkolnej z terenu powiatu ryckiego. Laureatów konkursu powitali: Starosta Powiatu Ryckiego - Dariusz Szczygielski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Ryckiego - Piotr Łysoń, którzy byli organizatorami konkursu, a także Wicestarosta Powiatu Ryckiego - Monika Kośmińska oraz Piotr Kienig - Prezes Szpitala Powiatowego w Rykach - współorganizator konkursu.

Do konkursu zgłoszono 106 prac plastycznych promujących zdrowy styl życia. Prace były oceniane w czterech kategoriach wiekowych: 4-6 lat, 7-10 lat, 11-15 lat i 16-26 lat. Laureaci zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi oraz okolicznościowymi dyplomami. Wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły, Ewa Dudzicz z klasy III TRR, która zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy sukcesu!

Prace nagrodzonych uczniów zostaną zaprezentowane na wystawie w Szpitalu Powiatowym w Rykach.