EUROGASTRO 2011

24.03.11 rok - drugi dzień targów EuroGastro 2011. Uczniowie III klasy Technikum Gastronomicznego pod kierownictwem Pani Renaty Redo i opieką Pani W. Wiraszki i H. Prokockiej uczestniczyli w imprezie. Dzień od samego rana zapowiadał  się  gorąco i smakowicie bowiem odbyła się kolejna edycja autorskiego konkursu Mistrza Kuchni Roberta SowyKulinarny Talent 2011.

Konkurs był formą aktywizacji oraz stymulacji rozwoju zawodowego młodych i ambitnych adeptów sztuki kulinarnej, a także poszukiwania nowych kierunków w gastronomii. Podczas niego wyłonione zostały wybitne młode talenty, a wyznacznikami ich twórczej pracy była  innowacyjność i niebanalne połączenia składników i smaków. Zwycięscy otrzymali prestiżowe nagrody, a w jury zasiedli znani i lubiani krytycy kulinarni oraz gwiazdy show biznesu. Podczas zwiedzania hali targowej  towarzyszyły nam  liczne pokazy i degustacje, szereg prestiżowych konkursów i mistrzostw oraz spotkania merytoryczne poruszające zagadnienia związane z działalnością branży kulinarnej.