MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Liceum Ogólnokształcącego im. 15 Pułku Piechoty "Wilków", Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego, Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. Franciszka Kleeberga oraz Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej.
Tytuł mistrzowski wywalczyli uczniowie ZSZ nr 2 – podopieczni trenera Roberta Pataja, drugie miejsce przypadło zespołowi ZSZ nr 1, trzecie LO, a czwarte OLL.
Zwyciężając w szkolnych mistrzostwach, chłopcy z „Libero” zakwalifikowali się do turnieju powiatowego, który odbył się 27 lutego w Rykach. I tym razem zespół nie zawiódł kibiców, awansując do kolejnego etapu rozgrywek. 29 lutego czeka chłopców ostatni sprawdzian –  mistrzostwa rejonu w Opolu Lubelskim.
Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia.

W dotychczasowych zawodach chłopcy z Libero występowali w następującym składzie:
Maciej Jakubiec, Łukasz Przybysz, Kamil Leśko, Cezary Adamski, Daniel Gozdera, Damian Oder, Konrad Czerski, Mateusz Utnicki, Przemek Kuchnio.
skład rezerwowy:
Majkel Siczek, Jakub Rus, Patryk Piskała, Łukasz Gajo.

P.S. Zdjęcia zamieszczone poniżej przedstawiają jedynie niewielki ułamek tego, co działo się na boisku. Więcej zdjęć, jak zawsze można znaleźć na naszym profilu na facebooku.

AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

W sobotę 25 lutego rozegraliśmy mecz w amatorskiej lidze piłki siatkowej w Rykach. Naszym przeciwnikiem był Kangur Okrzeja. W tym dniu rywal okazał się lepiej dysponowany i wygrał 3:1. Walka o miejsce na  podium rozstrzygnie się w sobotę 3 marca podczas meczu z Pumarem Bobrowniki w hali LO w Rykach.
W dalszym ciągu mamy szansę na zwycięstwo. Zapraszamy kibiców na najbliższy mecz, liczymy na gorący doping.