ZSZ nr 2 na ROZGRYWKACH FINAL FOUR w ŁODZI

Kilkanaście tysięcy osób, wśród nich my, gorący doping i wiele emocji – tego nie zabrakło podczas rozgrywanych w Atlas Arenie meczów o trzecie i pierwsze miejsce na turnieju Final Four 2012.

Nasi uczniowie i nauczyciele od dłuższego czasu interesują się piłką siatkową. Wzrost tego zainteresowania spowodowały doskonałe wyniki naszej szkolnej drużyny siatkarskiej „Libero”. Dlatego też, 18 marca uczniowie oraz pracownicy szkoły wraz z rodzinami udali się do Łodzi na turniej piłki siatkowej Final Four. Pomysłodawcą wyjazdu był pan Robert Pataj. To on zorganizował cały wyjazd od strony logistycznej – zadbał o transport oraz bilety, za co gorąco raz jeszcze dziękujemy.

Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że warto było znosić trudy podróży, aby obejrzeć mecz pomiędzy zespołami Zenitu Kazań oraz PGE Skry Bełchatów na żywo. Byliśmy naprawdę pod wrażeniem atmosfery panującej na arenie. Doping był głośny i bardzo żywiołowy. Wszyscy z ogromną satysfakcją oraz wielkim zainteresowaniem oglądaliśmy poczynania zawodowych siatkarzy. W przerwach między meczami, wykazując odrobinę sprytu, można było otrzymać autograf sportowców, porozmawiać z nimi oraz zrobić sobie zdjęcie.

Wszyscy mamy cichą nadzieję, że pomysł z wyjazdem na mecze będzie kontynuowany w przyszłości.