„KOBIETA MOTYL” - konkurs mody fryzjerskiej

24 maja 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie odbył się I Ogólnopolski Konkurs Mody Fryzjerskiej „Kobieta motyl”.

W konkursie wzięło udział 14 uczniów, w tym uczennica klasy pierwszej naszej szkoły Natalia Kowalska. Zadaniem uczestników było wykonanie fryzury, makijażu i stroju nawiązującego do hasła przewodniego konkursu – Kobieta motyl. Oceniana była trudność wykonania, estetyka pracy, kreatywność, zgodność z tematem oraz ogólne wrażenie – wyjaśniała Zuzanna Sumirska z komisji konkursowej.

Natalia mimo stawiania pierwszych kroków we fryzjerstwie otrzymała dwa wyróżnienia - od Salonu Sukni Ślubnych Alpina Mróz oraz Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.