Dzień Pierwszaka za nami…

10 października 2017 r. o godzinie 12.00 w sali gimnastycznej odbył się „Dzień Pierwszaka”. Jest już tradycją w naszej szkole, że na początku każdego roku szkolnego, pierwszoklasiści konkurują ze sobą w różnych dyscyplinach przygotowanych przez kolegów ze starszych klas. Nagrodą dla najlepszej klasy pierwszej jest „Złoty bilet niepytania”.

Współzawodnictwo klas – na wesoło – jak co roku zorganizował samorząd uczniowski. Przeprowadzenia imprezy podjęli się uczniowie klasy III TG. Po burzliwych naradach i dyskusjach przygotowaliśmy scenariusz imprezy i wymyśliliśmy tegoroczny motyw przewodni – teleturnieje. I tak, pierwszoklasiści zagrali m.in. w „Kulę fortuny”, „Jeden z Dziewięciu”, „Jaka to melodia”, „Skojarzenia” oraz „Od A do Z”.

Po zakończeniu wszystkich konkurencji podliczono punkty, jakie udało się zdobyć klasom i ogłoszono wyniki. Zwycięską okazała się klasa I TE/TH, drugie miejsce ex aequo zajęły klasy I a i I TG.

Cała impreza przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Mamy nadzieję, iż wszystkie klasy świetnie się bawiły.