MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ

W środę – 25 października 2017 r. na boisku trawiastym rozegrane zostały mistrzostwa szkoły w piłce nożnej. W turnieju udział wzięło sześć drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. Po eliminacjach grupowych w półfinałach spotkali się „Przystojniacy” i „Skosy”, oraz „Bezimienni” z „Grajkami”. Do finału, wygrywając swoje mecze półfinałowe, awansowali „Przystojniacy” i „Grajki”.

Natomiast w meczu o trzecie miejsce spotkali się „Bezimienni” ze „Skosami”. Emocji nie zabrakło w meczu finałowym, w którym 2:1 zwyciężyli reprezentanci klasy IV TG, czyli „Przystojniacy” wzmocnieni Adrianem Stachurskim z kl. II a. Swoją dramaturgię miało spotkanie o trzecie miejsce, gdzie dopiero po rzutach karnych zwyciężyła drużyna „Skosów”. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za sportową walkę. Podajemy składy czterech najlepszych drużyn:

I miejsce – „Przystojniacy”: R. Piwowarczyk, A. Stachurski, P. Jopek, S. Chruściel, K. Słyk, E. Kamiński, P. Węgrzyn.

II miejsce – „Grajki”: K. Filipek, D. Molenda, M. Majchrzak, K. Kania, D. Jerzo, K. Jagiełło ,J. Krzemiński, M. Rogala

III miejsce – „Skosy”: O. Domański, D. Kazimierak, S. Jezuita, M. Domaracki, D. Dawidek, D. Blusiewicz

IV miejsce – „Bezimienni”: A. Majchrzak, T.Potyra, A. Lisowski, D. Filiks, M. Dudkowski, K.