WARSZTATY DLA GIMNAZJALISTÓW

19 grudnia 2017 r. w naszej szkole miały miejsce warsztaty z ekonomii oraz hotelarstwa dla uczniów Gimnazjum nr 2 w Dęblinie, którzy przyjechali wraz z wychowawcami – p. Katarzyną Dybalską i p. Andrzejem Paprotą. Gimnazjaliści mieli możliwość poznać szkołę i atmosferę w niej panującą.

W trakcie warsztatów ekonomicznych prowadzonych przez nasze nauczycielki – p. Aleksandrę Wiśniewską i p. Elżbietę Świątkowską goście poznali podstawowe pojęcia z zakresu ekonomii. Uzyskaną wiedzę sprawdzili uczestnicząc w grze internetowej portalu NBP – „Od bułki do spółki”.

Podczas zajęć hotelarskich p. Grażyna Szczepańska uczyła ich poprawnego zachowania przy stole oraz jego nakrywania.

Naszym gościom spodobały się zajęcia i z chęcią odwiedziliby naszą szkołę jeszcze raz, do czego serdecznie namawiamy.