Jasełka niosą Wszystkim radość wielką...

          Refleksjom nad znaczeniem świąt w dzisiejszych czasach sprzyjały przygotowane przez uczniów klasy II TH/TG i II TE/TO, pod kierunkiem p. B. Barańskiego jasełka, które 22 grudnia 2017 r. mogli obejrzeć pracownicy i uczniowie naszej szkoły.

„W postacie świętej rodziny, królów, pasterzy, nieszczęśliwych, zabieganych, zajętych swoimi sprawami, a także samotnych ludzi wcielili się młodzi aktorzy, którzy starali się przekazać najważniejsze przesłanie jasełek. Cieszy mnie to, że uczniowie wyszli z inicjatywą organizacji przedstawienia, ja pomogłem im jedynie od strony technicznej, przy scenografii i śpiewaniu kolęd” przyznaje p. Barański.

Na zakończenie tego przedświątecznego spotkania życzenia radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia złożyły: p. dyrektor Gabriela Wojdat i przewodnicząca Samorządu Szkolnego Dominika Wojtachnio. Uwiecznieniem jasełek była zaśpiewana przez wszystkich kolęda - „Wśród nocnej ciszy”.

Pani dyrektor wręczyła także dyplomy uczniom, którzy brali udział w konkursie „Stół wigilijny pięknie nakryty”.

Atmosfera tego dnia w szkole była baaaardzo świąteczna! Po jasełkach bowiem wszyscy udali się na wigilijne spotkania klasowe.