STUDNIÓWKA 2018

       Maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie bal studniówkowy mają już za sobą. Uroczystość odbyła się 20 stycznia 2018 r., w sali bankietowej „Wisełka”. Przed oficjalnym rozpoczęciem studniówki każda z klas zatańczyła poloneza przygotowanego pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego – p. Roberta Pataja i p. Dariusza Piwońskiego.

W tym roku wzięły w niej udział trzy klasy: Technikum Ekonomicznego z wych. p. Mariolą Sulimą, Technikum Hotelarskiego z wych. p. Agnieszką Wojtyś i Technikum Gastronomicznego z wych. p. Martą Szpadzik. O godzinie 18.00 przedstawiciele klas maturalnych zatańczyli poloneza pokazowego, którego poprowadzili: pani dyrektor Gabriela Wojdat i pan Dariusz Piwoński. Następnie pani dyrektor dokonała oficjalnego otwarcia balu – przywitała wszystkich uczestników oraz podziękowała za trud włożony w przygotowanie imprezy rodzicom, wychowawcom i młodzieży. Życzyła także przyszłym maturzystom powodzenia na maturze. Swoją obecnością zebranych zaszczycili następujący goście: Wicestarosta Powiatu Ryckiego – p. Stanisław Włodarczyk, Burmistrz Miasta Dęblina – p. Beata Siedlecka, Przewodniczący Rady Miasta – p. Waldemar Chochowski, Dyrektor ZSZ nr 1 w Dęblinie – p. Jolanta Kiebzak, Dyrektor ZSO w Dęblinie – p. Dariusz Bytniewski, Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dęblinie – p. Magdalena Piechota oraz grono pedagogiczne i pracownicy szkoły, rodzice i maturzyści, czyli bohaterowie tegorocznej uroczystości. Przez całą studniówkę wszyscy doskonale bawili się przy melodiach nastrojowych i dynamicznych, klasycznych i nowoczesnych. Nasz bal nie mógł się odbyć bez części artystycznej, podczas której mogliśmy pośmiać się z kabaretu zaprezentowanego przez przedstawicieli wszystkich klas maturalnych. Z dużym poczuciem humoru przygotowali oni „Koło Fortuny” prowadzone przez Marcina Dzika i Weronikę Janus, nie zabrakło też parodii reklam i muzycznych uniesień.

            Po występach zebrani wszyscy wrócili do dalszej zabawy na parkiecie. Trwała ona do godziny 5.00. Niepocieszeni imprezowicze musieli rozejść się do domów, zabierając ze sobą bagaż wspomnień, które zostaną z nimi na wiele lat. Po balu studniówkowym naszym maturzystom pozostała intensywna nauka, bo już za 100 dni matura. Życzymy wszystkim powodzenia i połamania piór.

            Dziękujemy pani Marlenie Kunie z „Twojego Głosu” za możliwość udostępnienia zdjęć z naszego balu studniówkowego.