MISTRZOSTWA SZKOŁY W KOSZYKÓWCE

24 stycznia 2018 r. odbyły się w naszej szkole mistrzostwa szkoły w koszykówce trzyosobowej, tzw. Street Ball. Do rywalizacji stanęło sześć drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. Po emocjonujących eliminacjach i meczach półfinałowych w finale spotkali się „Łapciuszki” i „Zapinatorzy”. Natomiast w meczu o trzecie miejsce walczyli: „Spięty w czoło” oraz „Zydziaki” .

Zwycięzcami całych zawodów została drużyna „Łapciuszków”. Trzecie miejsce wywalczyli „Spięty w czoło”.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za sportową walkę.

Poniżej podajemy składy czterech najlepszych drużyn:

I miejsce – „Łapciuszki”: T. Potyra, A. Lisowski, D. Filiks,

II miejsce – „Zapinatorzy”: O. Domański, S. Jezuita, M. Domaracki, K. Pietruszewski

III miejsce – „Spięty w czoło”: K. Kania, M. Majchrzak, P. Szewczuk, D. Blusiewicz