Dzień Otwarty 2018 w ZSZ nr 2 w Dęblinie

21 marca 2018 otworzyliśmy szeroko drzwi dla wszystkich gimnazjalistów zastanawiających się nad wyborem szkoły. Odwiedziło nas wielu uczniów, którzy mieli okazję obejrzeć pracownie oraz zapoznać się z zawodami, w których kształcimy.

Oprowadzali ich po szkole nasi uczniowie, którzy byli przewodnikami po pracowniach. Przygotowano tam dla gimnazjalistów ciekawe zajęcia z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych mające przybliżyć im specyfikę kształcenia w technikach i zsz.

Była to też okazja do nieformalnych rozmów ze starszymi kolegami na temat nauki w ZSZ nr 2 w Dęblinie i atmosfery panującej w szkole ( od dawna wiadomo, że u nas jest ,,jak w bajce”).

Kulminacyjnym punktem programu była przygotowana w konwencji programu ,,Mam talent! ” część artystyczna. Nasi uczniowie zaprezentowali rozwijane w szkole talenty związane z zawodami gastronoma, hotelarze, ekonomisty , a także zdolności artystyczne i sportowe. Gimnazjaliści mogli się przekonać, że u nas każdy dostaje szansę, aby ujawnić i rozwijać swój potencjał.

Dziękujemy wszystkim gimnazjalistom i ich opiekunom za odwiedzenie naszej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Otwartego na szkolnym Facebooku.