STÓŁ    WIEKLANOCNY   PIĘKNIE   NAKRYTY

21 marca 2018 r. odbył się szkolny konkurs sztuki dekorowania stołów – Stół wielkanocny pięknie nakryty. Przystąpiło do niego pięć zespołów. Każdy team składał się z 3 uczniów. Ich zadaniem było przygotowanie odpowiedniej bielizny stołowej, zastawy i elementów dekoracyjnych.

Celem konkursu była prezentacja stołów, doskonalenie umiejętności ich nakrywania, rozbudzanie kreatywności i inicjatywy, a także wzbudzanie wśród młodzieży poczucia estetyki.

Umiejętności i pomysłowość uczniów była bardzo zróżnicowana. Każdy stół miał swój charakter i wyróżniał się spośród innych kolorystyką, dekoracją, a także sposobem ułożenia serwetek.

Jury w składzie: p. dyrektor Gabriela Wojdat, p. Elżbieta Lejwoda, p. Elżbieta Pataj, p. Małgorzata Wilk, p. Agnieszka Wojtyś i Dominika Zięba /samorząd uczniowski/ po burzliwych naradach wybrało zwycięzców:

• I miejsce zajął zespół z kl. I TG w składzie: Monika Filiks, Magda Ginalska, Agnieszka Mikulska;
  • II miejsce zajął zespół z kl. I TH w składzie: Klaudia Frączek, Wiktoria Kalinoczkin, Olga Stefanek;
  • III miejsce zajął zespół z kl. II TH w składzie: Katarzyna Grylak, Kamila Mazur, Kamila Żydek;
  • IV miejsce zajął zespół z kl. III TH w składzie: Joanna Kolek, Izabela Lach, Karolina Nosowska;
  • V miejsce zajął zespół z kl. I TG w składzie: Magda Ginalska, Iga Soszka, Gabriela Szlązak.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!