Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt

             19 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie odbyły się mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej trzyosobowej dziewcząt. Chęć udziału w rozgrywkach zgłosiło 6 zespołów. Reprezentacje poszczególnych klas zostały podzielone na 2 grupy po 3 zespoły. W grupach dziewczęta rozegrały mecze ,,każdy z każdym”. Zwycięzcy grup rozegrali mecze półfinałowe z drugą drużyną z przeciwnej grupy. Wygrani z tych meczów walczyli o zwycięstwo.

            W pierwszym meczu półfinałowym zagrały drużyny z klas I TE/TH („Smerfy”) z II TE/TO. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla dziewcząt z klasy pierwszej. W drugim meczu półfinałowym zagrały dziewczęta z klasy I a z II TG/TH. Mecz zakończył się również wynikiem 2:0 na korzyść klasy pierwszej. W finale zagrały reprezentantki klas pierwszych. Zwycięską drużyną i mistrzem szkoły została reprezentacja klasy I a, która po zaciętym meczu pokonała dziewczęta z klasy I TE/TH – 2:1.
Mistrzynie zagrały w składzie: Gabriela Jakubik , Paulina Grzebalska, Aleksandra Wiśniewska Aleksandra, Magdalena Zdrzalik. V-ce mistrzynie wystąpiły w składzie: Aleksandra Czerska, Magdalena Witek, Sylwia Wójcik i Natalia Stachowska,

                                                                                                                      Gratulujemy!