POŻEGNANIE MATURZYSTÓW w ZSZ nr 2

W życiu piękne są tylko chwile
R. Riedel


27 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie społeczność szkolna pożegnała tegorocznych abiturientów. W uroczystym zakończeniu wzięły udział klasy technikum ekonomicznego, hotelarskiego i gastronomicznego.

Pożegnanie było dużym przeżyciem dla tegorocznych maturzystów, bowiem był to ich ostatni dzień w naszej szkole.

W oficjalnej części Pani dyrektor Gabriela Wojdat zwracając się do abiturientów podsumowała ich czas spędzony w murach szkoły, jednocześnie życząc wiele pomyślności i sukcesów w dalszym życiu.                                

Następnie głos zabrał wicestarosta – Pan Stanisław Włodarczyk, który wręczył także nagrody najlepszym maturzystom. Wśród nich znaleźli się: Dominika Mazur z kl. IV TH, Paweł Grzebalski i Dominika Zięba z kl. IV TE.

Po tym miłym akcencie zostały wręczone podziękowania za: wybitne osiągnięcia w sporcie, pracę na rzecz szkoły i społeczności szkolnej, a także samorządu uczniowskiego.

W swoim krótkim przemówieniu tegoroczni maturzyści – Anna Kępka i Marcin Dzik – podziękowali dyrekcji, nauczycielom i swoim wychowawcom za wielkie serce i pomoc, na którą mogli zawsze liczyć.

Po części oficjalnej przyszła kolej na artystyczną przygotowaną przez klasę II TEO i panią Aleksandrę Wiśniewską. W programie przedstawiono wyniki plebiscytu Oscary Gary 2018, a także dzień z życia przyszłego studenta. Na koniec apelu maturzyści usłyszeli piosenkę Ale to już było, wspominali także swoje cztery lata spędzone w szkole, które zostały uwiecznione na fotografiach.

Na zakończenie raz jeszcze życzymy naszym absolwentom oprócz oczywiście zdanej na 100% matury samych sukcesów i pomyślności.

Więcej zdjęć na naszym profilu fb