Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły!

Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na zakup książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Na zakup nowości czytelniczych możemy przeznaczyć 15000 zł. W związku z tym liczymy na pomoc uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły w stworzeniu listy książek, które uatrakcyjnią ofertę biblioteki szkolnej. Mają to być książki nie będące podręcznikami, ale czytane dla przyjemności i służące rozwojowi zainteresowań. Zapraszamy Was do składania propozycji zakupu nowych książek w bibliotece szkolnej lub wysłania na adres e-mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 20 czerwca 2018r.