logo 12 4

o rekrutacji na staże zawodowe dla uczniów
w ramach projektu
„Dostosowanie edukacji zawodowej do potrzeb rynku pracy”

W dniach od 3 grudnia 2018 r. do 7 stycznia 2019 r. prowadzona będzie rekrutacja na staże zawodowe dla uczniów TE, TH i TG w ramach projektu „Dostosowanie edukacji zawodowej do potrzeb rynku pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, w zakresie Osi Priorytetowej 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, Działanie 12.4 Kształcenie zawodowe.

Staże zawodowe są skierowane dla łącznie 82 uczniów kształcących się w kierunkach:

• technik ekonomista - 12 uczniów
  • technik hotelarstwa - 34 uczniów
  • technik żywienia i usług gastronomicznych - 36 uczniów

Szczegółowe wytyczne dotyczące udziału w projekcie określa regulamin rekrutacji i udziału w praktykach i stażach zawodowych, zamieszczony na szkolnej stronie internetowej http://www.zsz2deblin.pl , link do 12.4 Kształcenie zawodowe – o projekcie, gdzie dostępne są również wszystkie dokumenty rekrutacyjne: ankieta, formularz rekrutacyjny oraz oświadczenia uczestnika.

Regulaminy i dokumentacja dostępne są również w biurze projektu sala nr 20.

Koordynator projektu H. Prokocka