Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

11 listopada w Nałęczowie zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły, pod okiem sora Piwońskiego, zagrały kolejno z Siennicą Różaną (0:1), Nałęczowem (3:2) oraz Piotrowicami (0:2) zapewniając sobie trzecie miejsce. 


Kolejnym etapem wyjazdu było podsumowanie programu SKS on tour w Lublinie odbywające się w Hali Sportowo-Widowiskowej „Globus”. Uczniowie przeszli przez wiele stacji sprawdzających ich sprawność fizyczną m. in. szybkość, gibkość czy siłę mięśni. Nie zabrakło również krótkiej lekcji pierwszej pomocy, jazdy na deskorolce, koszykówki, a także ciekawej dyscypliny sportowej speed-ball. Na jednej ze stacji mieliśmy możliwość rywalizować między sobą w sztafecie wioślarskiej.

Podczas eventu można było spotkać wiele znanych osób ze środowiska sportowego, byli to między innymi koszykarze TBV Lublin, którzy uczestniczyli w zajęciach wraz z młodzieżą, Leszek Dunecki, srebrny medalista IO w Moskwie w sztafecie 4x100m

Dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Rykach, które umożliwiło wyjazd naszej szkole oraz szkole ZS im. K. hr. Kickiego w Sobieszynie.