Konkurs „Stół wigilijny pięknie nakryty”

  Tradycją w naszej szkole stał się konkurs „Stół wigilijny pięknie nakryty”. Co roku bierze w nim udział grupa uczniów, którzy chcą zaprezentować swoje talenty związane z dekoracją bożonarodzeniowych stołów.

Jury (p. dyrektor A. Wiśniewska, p. H. Prokocka, p. G. Szczepańska, p. A. Skowron i przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Z. Świderska) miało dość trudne zadanie, by wybrać ten najpiękniejszy stół. W tym roku przy ocenie brano pod uwagę następujące kryteria: czy dekoracja odpowiada okazji; czy ilość elementów dekoracyjnych jest odpowiednia; czy wykorzystano oryginalne elementy; czy kolorystyka stołu jest zgodna zarówno z okazją, jak i z poszczególnymi elementami dekoracji; czy na stole znajduje się oryginalny stroik.

20 grudnia 2018 r. do walki o pierwsze miejsce w dekoracji stołów przystąpiło 6 drużyn. Wyniki rywalizacji były następujące:

I miejsce: M. Filiks, A. Mikulska, M. Pawelec z klasy II TG,

II miejsce: W. Kornas, J. Michalak, D. Wojtachnio z klasy III TH,

II miejsce ex aequo: N. Bogusz, N. Filipek, P. Maraszek z klasy III TG,

III miejsce: A. Filipek, W. Gajda, K. Żydek z klasy III TH.

 Pozostałe drużyny biorące udział w konkursie:

 Dyplomy za udział w konkursie zostały wręczone uczniom podczas szkolnego kolędowania.

Organizatorka konkursu – p. Jolanta Skoczeń bardzo dziękuje wszystkim, którzy wzięli w nim udział.