FREKWENCYJNY SUKCES PODCZAS DNIA OTWARTEGO W NASZEJ SZKOLE

            13 marca 2019 r. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie jako pierwszy ze szkół średnich w mieście i powiecie zorganizował dzień otwarty.

            Frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, odwiedziło nas blisko 500 uczniów trzecich klas gimnazjów i ósmych klas szkół podstawowych z Dęblina i okolic.

            Impreza rozpoczęła się od zaprezentowania w żartobliwej formie („Absolwenci Garów na krańcach świata”) kierunków kształcenia znajdujących się w naszej ofercie edukacyjnej, a także szans i możliwości, jakie daje uczniom uczestnictwo w programie ERASMUS+. Nasi uczniowie zaprezentowali także swoje talenty artystyczne i sportowe, pokazując tym samym, że „Gary” dają im możliwość wszechstronnego rozwoju.

            Następnie nasi goście pod opieką gospodarzy (uczniów klas pierwszych) mogli wziąć udział w zajęciach prowadzonych w poszczególnych pracowniach, czyli warsztatach, laboratoriach, np. pokazie barmańskim, zajęciach przyrodniczych, językowych, matematycznych i kulturowych. Dla naszych gości – uczniów i ich opiekunów przygotowaliśmy także poczęstunek.

            Mamy nadzieję, że spora część gości we wrześniu zostanie uczniami naszej szkoły.

 Serdecznie zapraszamy w nasze progi!