logo 12 4

REKRUTACJA NA STAŻE ZAWODOWE

OGŁOSZENIE

Zakończenie (przedłużonej) rekrutacji na staże zawodowe dla uczniów w ramach projektu „Dostosowanie edukacji zawodowej do potrzeb rynku pracy”.

 Drodzy uczniowie w dniu dzisiejszym kończymy rekrutację. Czas składania dokumentacji przedłużyłam z uwagi na dłuższe zastanowienie się i podjęcie decyzji wzięcia udziału w stażach zawodowych, w ramach projektu „ Dostosowanie edukacji zawodowej do potrzeb rynku pracy”.

Kolejnym etapem rekrutacji jest rozmowa kwalifikacyjna i ocena predyspozycji. Komisja rekrutacyjna w składzie Hanna Prokocka, Mariola Sulima i Małgorzata Zagożdżon przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną i dokona oceny predyspozycji.

ROZMOWY KWALIFIKACYJNE PRZEPROWADZANE BĘDĄ w TH, TG, TE/TO W POSZCZEGÓLNE DNI I OKREŚLONE GODZINY w sali nr 20:

TH – 25.03.19 r. – od 11:00 – 15:00

TG – 26.03.19 r. – od 8:00 do 11:30

TE/TO – 28.03.19 r. – od 12:00 do 15:00

                                                                                   Hanna Prokocka