"Ach, jak przyjemnie kołysać się wśród fal..."

W dniu 13.06.2019 r. uczniowie klas I TEO, I THG, III TEO wraz z opiekunami (p. A. Wiśniewską, p. E. Świątkowską, p. A. Wojtyś, p. D. Piwońskim, p. R. Patajem) wybrali się na spływ kajakowy Wieprzem. Taka impreza odbywa się w naszej szkole corocznie i cieszy się niesłabnącą popularnością. Tym razem również było cudownie. Płynęliśmy ze Strzyżowic do Bobrownik przez prawie 4 godziny.

Słońce mocno grzało, ale lekki wietrzyk ułatwiał zmniejszenie upału. Na ramionach przysiadały nam turkusowe ważki, nad głowami przelatywały bociany, wzdłuż brzegu pływały kaczki….Załogi wioślarskie szybko się zgrały i wiosłowały w równym tempie. W Bobrownikach wysiedliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi. Jeszcze tylko ognisko, posiłek i czas się żegnać. Następny rejs za rok.