Rzecznik praw ucznia w naszej szkole

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów, w bieżącym roku szkolnym powołany został rzecznik praw ucznia. Funkcję tę sprawuje uczennica klasy IV Technikum Gastronomicznego – Natalia Bogusz.

Obiektywny i niezależny rzecznik ma za zadanie propagować prawa ucznia, reprezentować interesy uczniów, pełnić funkcję mediatora w sytuacjach konfliktowych w szkole, a także interweniować w razie naruszania praw uczniowskich oraz udzielać pomocy zgodnie z ustalonym trybem postępowania.

Uczniowie mogą zgłaszać swoje zastrzeżenia w formie ustnej lub pisemnej na poniższy adres mailowy:

Daria Madejska