Taneczny flash mob w ZSZ nr 2

16 października 2019r. nasi uczniowie postanowili spędzić międzylekcyjne przerwy aktywnie w ramach szkolnej akcji Fit Week, promującej zdrowy styl życia.

Tego dnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w tanecznej akcji flash mob, zorganizowanej przez samorząd uczniowski.

Flash mob z angielskiego dosłownie tłumaczy się jako "błyskawiczny tłum". Jest to określenie, którym nazywa się tłum ludzi, gromadzących się niespodziewanie w jednym miejscu publicznym, w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków.

            Miłośnicy tańca bawili się słuchając utworów takich jak "Chocolate choco choco", „Despacito”, "Perfect” czy popularnych „Kaczuszek”. Spędzanie przerw w takiej formie nie tylko pozwala uczniom na chwilę relaksu, ale także integruje uczestników wydarzenia.

Uczniowie przyjęli akcję z entuzjazmem, dlatego też z pewnością nasza przygoda ze wspólnym tańcem będzie kontynuowana.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Daria Madejska