Najpiękniejsza ozdoba choinkowa w ZSZ nr 2
– konkurs międzyklasowy

3 grudnia zakończyła się I edycja międzyklasowego konkursu na najpiękniejszą, własnoręcznie wykonaną ozdobę choinkową.

Celem konkursu, zorganizowanego przez samorząd uczniowski, było kultywowanie tradycji własnoręcznego wykonywania ozdób choinkowych, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów.

Do rywalizacji przystąpiło siedem klas. Jury konkursowe oceniało poziom artystyczny, pomysłowość oraz inwencję twórczą autorów. I tak, po burzliwych obradach, zdecydowano przyznać klasie:

II TEO - I miejsce

I TH4 - II miejsce

II THG - III miejsce

Prace wszystkich uczestników konkursu zdobią choinkę na szkolnym korytarzu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy! Laureaci konkursu otrzymają okolicznościowe dyplomy wraz z nagrodami 20 grudnia podczas Koncertu Kolęd.

Daria Madejska