Turniej „Co wiem o mojej szkole?”

Dnia 8 stycznia 2020r. z okazji roku jubileuszowego – 50-lecia szkoły odbył się turniej „Co wiem o mojej szkole?”, w którym wzięło udział 8 trzyosobowych drużyn z poszczególnych klas.

Celem turnieju było pogłębienie wiedzy na temat naszej szkoły-jubilatki, jej tradycji i osiągnięć całej społeczności szkolnej na przestrzeni półwiecza. Zadania konkursowe podzielono na 6 kategorii: historia szkoły, sport, szkoła w liczbach, fotografia i kodowanie.

Turniej przebiegał w miłej atmosferze. Wszystkie zespoły wykazały się dużą wiedzą i zaangażowaniem. Młodzież była dobrze przygotowana, a rywalizacja zacięta. Dopiero po dogrywce wyłoniono tych, którzy zajęli II i III miejsca.

I miejsce zajęła klasa III TG w składzie: Monika Filiks, Agnieszka Mikulska i Bartłomiej Potocki, II miejsce klasa I TRR w składzie: Gabriela Błachnio, Agata Rybak i Amelia Urban, III miejsce klasa III TH/TE reprezentowana przez: Monikę Jurzystę, Patrycję Majsterek i Aleksandrę Świętochowską.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.

Konkurs został przeprowadzony przez : p. Annę Górkę i p. Darię Madejską.

Anna Górka, Daria Madejska