Sukces naszych siatkarzy

Podwójny sukces odnieśli nasi reprezentanci w eliminacjach miejskich i powiatowych w siatkówce. W ubiegłym tygodniu 24 lutego rozegrane zostały mistrzostwa Dęblina, w których udział wzięły trzy drużyny: Ogólnokształcące Liceum Lotnicze, ZSZ nr 1 oraz gospodarz imprezy, czyli ZSZ nr 2. Nasza drużyna wygrała obydwa mecze i zajęła pierwsze miejsce, na drugim uplasowało się OLL, wygrywając z Mechanikiem.

Tym samym na turniej powiatowy, który rozegrany został 2 marca awansowali ZSZ nr 2 i OLL. Ryki reprezentowane były przez I LO i Budowlankę. W finale turnieju nasza drużyna spotkała się z Budowlanką. Po emocjonującym spotkaniu nasi chłopcy wygrali 2:0, awansując na turniej rejonowy, który odbędzie się 11 marca w Rykach. Trzecie miejsce wywalczył Lotnik, wygrywając z gospodarzami z I LO z Ryk również 2:0. Nasz reprezentacja zagrała w składzie: Mikołaj Majchrzak, Patryk Mazur, Hubert Pataj, Jakub Błażejczyk, Maciej Żmuda, Mikołaj Sieroń, Wojciech Ochota, Kacper Pierzchała.