Święto Kobiet w ZSZ nr 2

6 marca 2020r. był dla uczniów naszej szkoły okazją do złożenia swoim koleżankom, nauczycielkom, wychowawczyniom życzeń oraz wręczenia im upominków - niespodzianek. Uczniowie klasy III TG we współpracy z samorządem uczniowskim zadbali o wyjątkową oprawę tego dnia.

Wszyscy uczniowie mieli okazję wziąć udział w quizie - Znane Polki, który polegał na odgadnięciu imion i nazwisk Polek, które swoją działalnością zasłynęły na całym świecie. Aby uzupełnić kartę odpowiedzi uczestnicy quizu musieli odszukać fotografie wraz z krótką informacją na ich temat.

I choć niektóre zagadki sprawiły uczniom trudność, wszystkim uczestnikom udało się dostarczyć wypełnione karty odpowiedzi. Spośród prawidłowych odpowiedzi została wylosowana jedna karta, a jej właścicielka otrzymała Jokera w nagrodę za udział w quizie.

Najbardziej wyczekiwanym momentem dnia było rozstrzygnięcie konkursu Miss Szkoły 2020. Zaciętą walkę o tytuł Miss toczyło 14 uczennic, wyłonionych przez naszych uczniów.

Po przeliczeniu oddanych głosów ogłoszono wyniki. Tytuł i koronę Miss Szkoły zdobyła uczennica klasy I TH 4 – Amelia Chmielewska, która oprócz korony oraz dyplomu otrzymała także voucher dla dwóch osób do kina Sybilla w Puławach na dowolny seans 2D lub 3D. Tytuł I Wicemiss otrzymała Oliwia Kopyść z klasy ITH5, a II Wicemiss Szkoły – Kamila Trembecka z klasy III TG.

Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę, a laureatkom konkursu serdecznie gratulujemy.

Ewa Kania, Daria Madejska