×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but spala14 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Zgrupowanie sportowe w Spale

W dniach od 4 do 6 grudnia 2014 roku odbyło się zgrupowanie sportowe  uczniów ze szkoły ZSZ nr 2 w Dęblinie. Zgrupowanie miało miejsce w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Młodzi sportowcy z Dęblina poszerzali swoje umiejętności w wielu dziedzinach sportu m.in. w siatkówce, tenisie stołowym i lekkoatletyce. Uczniowie mieli do dyspozycji wiele profesjonalnych obiektów sportowych m.in. wielofunkcyjną halę sportową do gier zespołowych, pływalnię krytą o długości 25m i halę z bieżnią prostą o długości 100 m. Treningi odbywały się 3 razy dziennie. W przerwach między zajęciami sportowymi uczniowie mogli korzystać z basenu i sauny. Naszemu wyjazdowi towarzyszyło wiele ciekawych sytuacji, takich jak spotkanie z mistrzem świata w rzucie młotem Pawłem Fajdkiem oraz złotym medalistą mistrzostw starego kontynentu w biegu na 800m - Adamem Kszczotem.

{gallery}spala14{/gallery}