POBIERZ Agresja

POBIERZ Co z tą motywacją?

POBIERZ POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

prezentacja  do pobrania Dziecko na wagarach

RODZICU!!!

• Niepokoi Cię zachowanie dziecka?
  • Chcesz porozmawiać o dziecku i Waszych problemach?
  • Masz pytania dotyczące wyników nauczania dziecka i jego funkcjonowania w szkole?
  • Potrzebujesz wsparcia w procesie wychowania?
  • Masz pytania i nie wiesz do kogo się z nimi zgłosić?
  • Szukasz pomocy?

ZWRÓĆ SIĘ DO PEDAGOGA SZKOLNEGO!

ZAPRASZAM!!!

Celem pracy pedagoga szkolnego jest uzupełnianie, rozszerzanie i pogłębianie działalności dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej nauczycieli. Zadania szczegółowe wynikają ze specyfiki szkoły oraz środowiska z jakiego wywodzą się uczniowie.

Pedagog jest łącznikiem między uczniami, rodzicami, nauczycielami, a także innymi lokalnymi instytucjami opiekuńczo-wychowawczymi.

Podstawowym celem działania pedagoga jest pomoc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Wywiera wpływ na kształtowanie właściwych postaw i zachowań uczniów. Swym działaniem stara się wyposażyć uczniów w umiejętność radzenia sobie z kłopotami i problemami dnia codziennego. Wpływa także na przygotowanie młodego pokolenia do uczestnictwa w życiu rodziny i społeczeństwa.