TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

         Z okazji Dnia Dziecka w Liceum Ogólnokształcącym w Dęblinie zorganizowany został turniej piłki nożnej. W zawodach wzięły udział cztery dęblińskie szkoły ponadgimnazjalne: Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Liceum Ogólnokształcące, Ogólnokształcące Liceum Lotnicze i oczywiście nasza szkoła, czyli ZSZ nr 2.

Reprezentanci nasze szkoły wystąpili w składzie: Rafał Szymczyk, Aleksy Lisowski, Jakub Kopeć, Dawid Filipek, Oscar Domański, Sebastian Jezuita, Arkadiusz Janeczek, Damian Filiks, Radosław Piwowarczyk i Patryk Fiołna.

Nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce wygrywając kolejno z OLL 4:1, z gospodarzami, czyli LO również 4:1. Natomiast w meczu decydującym o pierwszym miejscu z ZSZ 1 padł remis 3:3, o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne wygrane przez naszą drużynę 5:4.

Gratulujemy!