Mistrzostwa województwa LZS w piłce siatkowej chłopców

27 października 2016 r. w miejscowości Potoczek odbył się turniej wojewódzki LZS w piłce siatkowej, do którego została zaproszona drużyna Libero Dęblin.Pierwszy przegrany (2:0) mecz z drużyną z Nałęczowa nie wyszedł nam najlepiej przez brak orientacji na nowej hali.

W kolejnym z Jabłonią zagraliśmy bardzo dobrze i wygraliśmy 2:0. W meczu o wejście do finału po zaciętej walce musieliśmy uznać wyższość drużyny z Biłgoraja - 1:2. Spotkanie o 3 miejsce rozegrane z drużyną z Klementowic nie wyszło nam najlepiej. Zmęczenie meczem o wejście do finału dało znać o sobie. Zadecydował brak koncentracji i zepsute zagrywki. I niestety... przegraliśmy mecz o 3 miejsce.

Zespół wystąpił w składzie: Aleksy Lisowski, Kamil Kieliszek, Dawid Filipek, Tomasz Potyra, Kacper Długoń, Sebastian Jezuita, Jakub Wąsik, Dominik Blusiewicz, Daniel Dawidek.