Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej dziewcząt

Bardzo udany okazał się wyjazd siatkarek z klubu Libero ZSZ nr 2 w Dęblinie na Mistrzostwa Województwa szkół ponadgimnazjalnych LZS w piłce siatkowej dziewcząt.Zawody odbyły się w Nałęczowie i wzięło w nich udział 8 drużyn. Rozegrano je z podziałem na dwie grupy, po 4 drużyny w każdej grupie.

Libero wygrało wszystkie 3 mecze grupowe (2 po 2:0 i jeden 2:1), a później mecz półfinałowy również 2:1. W finale, po bardzo zaciętym pojedynku, Libero wygrało 2:1 z Urzędowem i obroniło tym samym tytuł mistrza z ubiegłego roku.

W drużynie Libero podopieczne p. Dariusza Piwońskiego zagrały w składzie: Izabela Ochal, Paulina Warowna, Magdalena Ochal, Wiktoria Jędrych, Ewelina Brzezińska, Anna Kępka, Zuzanna Świderska, Patrycja Jakubik, Katarzyna Gnyś, Katarzyna Jońska, Natalia Dobrodomowa.

 Gratulujemy!