MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ

Jak to mówią „do trzech razy sztuka”. Wreszcie doczekaliśmy się ładnej pogody, by dwukrotnie przekładane z powodu deszczu zawody w piłce nożnej w końcu się odbyły.  

W środę 19 października na boisku trawiastym rozegrane zostały mistrzostwa szkoły w piłce nożnej. W turnieju udział wzięło sześć drużyn. Podzielone one zostały na dwie grupy. Zwycięzcy grup zagrali o pierwsze miejsce, a drużyny z drugich miejsc zagrali o trzecie.

W finale spotkali się Zawodowcy i Wodospady, gdzie po emocjonującym boju 2:0, zwyciężyli reprezentanci zasadniczej szkoły zawodowej. Natomiast w meczu o trzecie miejsce zwyciężyła drużyna Gang Gumisia pokonując Przystojniaków: 5:2. Koronę Króla Strzelców zdobył Patryk Fiołna z kl. IV TG, zdobywając w całym turnieju 5 bramek. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za sportową walkę.

Podajemy składy czterech najlepszych drużyn:

Zawodowcy: Rafał Szymczyk, Adrian Stachurski, Hubert Piskała, Jakub Komosa, Radosław Kowalski, sor D. Piwoński.

Wodospady: Oskar Domański, Dawid Korda, Kacper Czerski, Daniel Dawidek, Dominik Blusiewicz, Damian Kazimierak, Sebastian Jezuita,

Gang Gumisia: Dawid Filipek, Patryk Fiołna , Jakub Kopeć, Jakub Kopera, Rafał Lenarczyk, Kamil Kieliszek, Tomasz Kluska, Sebastian Gruza,

Przystojniaki: Radosław Piwowarczyk, Paweł Siedlecki, Patryk Jopek, Szymon Chruściel, Kamil Słyk, Emil Kamiński, Piotr Węgrzyn.