FItDay²

Czy wraz z nadejściem okresu jesienno-zimowego jesteście bardziej zmęczeni, przygnębieni, macie problemy z koncentracją i pamięcią? Czy nie chce Wam się chodzić do szkoły, pracy, bądź macie problemy z wykonywaniem codziennych czynności? Zaczynacie ,,zajadać” smutki, sięgać po niezdrowe przekąski, a zwłaszcza po słodycze? Jeśli przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście „tak”, to oznacza, że dopadła was jesienna chandra!

Recepta na jesienną chandrę jest w zasięgu ręki – wystarczy sięgnąć po zdrowe „poprawiacze humoru”, które dostarczą wam witamin i składników mineralnych, wpływających pozytywnie na wasze samopoczucie. Idealne będą warzywa i owoce oraz stworzone z nich przekąski, soki, koktajle, smoothies, sałatki czy musy owocowe z dodatkiem naturalnych płatków i otrębów.

PS. 28 października na uczniów będzie czekała domowa granola z jogurtem naturalnym bądź owocowym.