Zdrowe jedzenie – zdrowe myślenie!

Jeden z ostatnich tygodni nauki w czerwcu upłynął pod hasłem „ Zdrowe jedzenie – zdrowe myślenie!

W ramach akcji, zorganizowanej przez klasę ITHG, uczniowie podczas zajęć z wychowawcą omawiali nawyki żywieniowe uczniów oraz analizowali etykiety produktów najczęściej przez nich spożywanych. Nie zabrakło także wskazówek, jak uczniowie powinni się odżywiać, by zachować jak najlepsze zdrowie.

Na szkolnej wystawie można także było podziwiać tematyczne plakaty przygotowane przez uczniów klas ITHG, IRR i 2b. Dopełnieniem wydarzenia był zdrowy i zarazem smaczny poczęstunek owocowy od samorządu uczniowskiego.

Edukacja zdrowotna jest nieodłącznym elementem szkolnego programu profilaktyczno-wychowawczego. Staramy się, aby nasi uczniowie poszerzali wiedzę o zdrowiu oraz stosowali ją w praktyce.

                                                                                                          Samorząd uczniowski