×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but hiszpania1a is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

logo 1234


Realizowany projekt otrzymał dofinansowanie z funduszy UE

Dla chcącego nic trudnego
-no es dificil para quiuen lo quiere

To motto towarzyszy 16 uczniom Technikum nr 2 w Dęblinie, którzy pierwsze trzy tygodnie wakacji spędzą w Hiszpanii w celu odbycia praktyk zawodowych realizowanych w ramach programu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Miejscem naszego stałego pobytu jest Torremolinos. Zamieszkiwane kiedyś przez najstarsze cywilizacje Morza Śródziemnego, dziś jest jednym z głównych turystycznych celów na wybrzeżu Costa del Sol. Już pierwszego dnia mogliśmy się przekonać, że wspaniała linia brzegowa i dobry klimat to niektóre atrakcje, jakie oferuje to andaluzyjskie miasto. W oczekiwaniu na rozpoczęcie praktyk, otwarci na poznawanie nowych kultur, nie mogliśmy odmówić sobie krótkiego rekonesansu po Maladze, rodzinnego miasta Pablo Picassa oraz Antoniego Banderasa. Niedalekie położenie tej miejscowości od naszego miejsca zamieszkania sprawi, że będziemy tu wracać by odkrywać jego najpiękniejsze zakątki. Zanim to jednak nastąpi przyjdzie nam stawić czoła nowym wyzwaniom zawodowym.

Torremolinos, 27 czerwiec 2021r.

Julia Gajaszek

{gallery}hiszpania1a{/gallery}