Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Moment ten był okazją do podsumowań, ale i podziękowań za całoroczny trud wniesiony w kształtowanie młodych charakterów. Serdeczne słowa do nauczycieli, rodziców i uczniów skierowała pani dyrektor szkoły Mariola Sulima, która wyraziła słowa uznania za mobilizację i zaangażowanie w proces edukacyjny, gratulując indywidualnych osiągnięć.

Głos zabrała także Pani Monika Kośmińska, Wicestarosta Powiatu Ryckiego, gratulując uczniom sukcesów i życząc bezpiecznego wypoczynku.

Następnie Pani Wicestarosta wręczyła nagrody Starosty uczniom z najwyższą średnią. W tym roku szkolnym nagrody otrzymały: Martyna Frączek z klasy 3TEO ze średnią 5,55 oraz Andżelika Słyk z klasy 3TEO ze średnią 5,27. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen  4,75 otrzymali świadectwa z wyróżnieniem z rąk Pani Dyrektor.

Za nami rok ciężkiej, wytężonej nauki i pracy, więc czas na zasłużony odpoczynek. Na wakacje czekają nie tylko uczniowie, ale też nauczyciele i pracownicy szkoły, więc cieszmy się więc wolnymi chwilami, beztroskimi momentami, odpoczywajmy ile się da, chwytajmy jak najwięcej pozytywnej energii oraz promieni słonecznych i ...do zobaczenia we wrześniu!